HAKAN GÜNER

NE YAPAR ?

 

Hakan  GÜNER  Profesyonel iş yaşamını 2007 Ocak ayında aldığı bir karar ile sonlandırıp bundan böyle Yönetim , Strateji , Kalite  ile doğrudan ilişkili olarak  konusal ve  uygulama alanlarında size değer katacak projeler ile çalışmak üzere sizlerle olacaktır.

 

Bilinen tüm yöntemleri size uygulamansı dışında her zaman uygulamalardaki farklılıkları ile kurumunuza hız ve esneklik kazandırmada yetenekleri takdir edilmektedir.

 

Stratejilerini her alanda anlık oluşturup hızlı değişen ve dönen dünyanın hızında karar verme ve anlık stratejileri belirleme ile krizleri iyi yönettiği müşterileri tarafından söylenmektedir.

 

Kazandıklarını paylaşmasını bilen ekibi ile bunları paylaşırken asla rahatsız olmayıp bilhakis mutlu olan yapısı ile sizinle hem bilgi hemde para paylaşmasını bilen bir yapıdadır.

 

Kendini profesyonel olarak tanımlasada sonunda duyguların kazanacağına inanır ve duygusal zekasına mantığından daha çok güvenir.

 

Her projesinde ve uygulamasında sil baştan  başlar ve en temel değerler ile yola çıkarken devam niteliğinde fakir, ürün, model, tarz, kişi, konu, yön ve yol haritası ile  katma değer ve strateji yaratma profesyonelliğini kazandırmak amacındadır.  

 

Böylece  kurum veya talep  ilgili stratejileri belirleyecek, bu doğrultuda konularıyla ilişkili çözümler yaratacak, bu çözümleri gerekçeleriyle yazılı ya da sözlü olarak sunacaktır.

 

Bu çerçevede Hakan GÜNER  ’den talep edilecek işbirliğinin bedeli konu ve isteğe göre belirecektir.

 

İşbirliğinin bedeli Projenin  alanı, konusu ve uygulamasına göre belirecek ve başlanğıç peşinatı ile birlikte aylık ödemeler şeklinde ödenecektir.

 

Hakan GÜNER ile belirli bir  süreye bağlı işbirliği yapmak da mümkündür ; Süreye bağlı yapılacak işbirliği yalnızca 6 aylık paketler halinde gerçekleşecektir. 6 aylık paketin bedeli Projenin  alanı, konusu ve uygulamasına göre belirecek belirecek ve projeye başlayınca belli olacaktır.

 

Hakan GÜNER tüm projelerinde gereğine göre yalnızca kendi ekibiyle ya da genişletilmiş geçici bir ekiple çalışacaktır.

 

 

Önce ekibime sonra kendime güvenirim ve bu sayede hata yapmadan işlerimizi tamamlarız.    Hakan GÜNER Ocak-2006